KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464169

nr 1546 4169

Oidentifierad konstnär. Signerad B Vilén, vinterlandskap. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x64 cm

måndag 5 juni 2023
kl 20:21:05